Welcome to Coldplaying!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
W
Reaction score
19

Profile posts Latest activity Postings About

• Tak...mozno si uz videla, ako som dopadol:

CITÁCIA:
    Hello guys,

I've got a really bad news :(

The friend of mine, who was supposed to travel with me cannot afford to go. It would cost us over 500€ altogether, and that price is way too much for his parents. The thing is, that my parents won't let me travel on my own (as of my age). I already asked my friends, but no one can go, as well as my mom, who originally was willing to come. This is a really sad news to me...and I hope you'll understand, I'd like to apologize for any inconvenience I caused. I'm returning the passes to their original owners - dotitji and Vadette, and posting here, since I expect they will have the tickets available to you guys again.

I was looking forward so much, as well as seeing all of you, amazing people... I hope I will meet you, and the band some other time...

Thanks,

Tomas
    _________

Co uz narobim...taky je zivot, svet sa nezruti...
    dakujem za sucit... je to naozaj uzasne...toto fakt nikto iny nerobi... uz sa tak strasne tesim na LP5!! :D myslim ze budes pocut aspon par novych pesniciek :) a urcite sa ti to za tie peniaze oplati...bude to famozny zazitok :)
    hej....niekto mi ho tam chcel dat :( :( :( je mi teraz strasne blbo...velmi som tak chcel ist :( a bola realna sanca... kebyze mi nikto neda ten listok...tak potom by to bolo este vpohode....ale toto :( :( oooogh! aspon ides ty :) poriadne si to uzijes...a hodis nam, dufam, cesko-slovensky report ;) :)
    no....uz som mal skoro vybavene listky ale prave mi do toho nieco skocilo, a nemozem ist :( :( strasna skoda... ale co uz narobim :(
    Ahoj,

no...snazim sa :D nestihol som sa prihlasit, lebo vtedy mi to rodicia nedovolili...ale teraz zmenili nazor :D :D takze zapajam vsetky coldplaying kontakty :)

Gratulujem Ti!!! :) Ako sa ti podarilo ich ziskat??? Poriadne si to uzi! :)
    Ah...uz som to nasiel ;) Perfektne fotky... muselo to byt uzasne :) Asi sa este stale vspamatavas, ze? ;)
    Ako reagoval na "Slovensko"? :D a Pohodu?? Sorry ze tak vyzvedam :D neda mi to... co hovoril na album? :p
    Chodievas na Pohodu? Ja sa chystam tento rok...ideme skoro cela trieda...len mna asi rodicia nepustia :/

Ako dlho si bola v LDN?

No...dufajme... FMko, Krajcer spominal ze sa asi presunie jeho obsah na iny okruh, s inym nazvom, v com nevidim logiku. Taktiez nevidim logiku vo vystavbe novej spolocnej budovy pre verejnopravne media...zase sa niekto pekne nabali, jak vzdy...

Ja sa mam dost ze skolsky :D Strasne vela toho mame...ani neviem co robit skor... a potom este vela priprav na vselijake akcie...konferencie, vencek :p
    Ahoojj.... ty si stretla Chris a Willa????? :O :O ;) Vazne??? Mas nejaku story? ;)

FMko uz pocuvam, dakujem za radu ;) Ale ako si iste pocula, idu ho zrusit..

Ako sa inac dari?
    You're so lucky you met Chris and Will! They all seem so sweet! I think they know when people meet them at the beehive or the bakery that they must be super fans. I haven't met them, but it makes me happy when I read someone on here has because I know they love them as much as I do. Congrats. Love the pictures as well!
    Hi Wisna, welcome to the boards.... You had memories of a lifetime happen to you, meeting Chris:) My hubby loves them too, but not obsessed like me, my kids are teenagers and they like them, but again, not obsessed:)
    Hi Wisna,:)
    it´s the same for me ,
    my husband and my kids aren´t
    CP fans:(!!!
    So I´m very happy to be here!!!;)
    No nejaké big to nieje... v triede je ešte jeden taký ako ja... nič iné nepočúva :D a potom asi 6 ľudí ktorým sa CP páči, ale nejako do hĺbky nepoznajú.... ale ťažko súdiť poza hranice mojej triedy...

Uži si to tam :)
    No vidím, že už si začala :) držím palce :) Mňa to tu dnes dajako chytilo.....furt len píšem...dosť návykové :D

Manžel nepočúva CP? Aký bol koncert? Ja som ešte nobol :( Plánuješ ísť na Fleet Street? ;)

Odzajtra zapínam FM :)
    Ahoj,

teši ma ja som Tomáš :)
    Konečne niekto zo Slovenska! Je tu pomerne dosť čechov (minimálne dvaja aktívny-veľmi aktívny :D )
    Tiež som bol na tom podobne - pasívne :) ale teraz som sa nejao pustil aj do písania...
    Skúsim FM, nikdy som ho nepočúval, ďakujem ;) Z toho čo počúvavam: na FUN Radiu nikdy nič, na Expresse málokedy najviac zatial na Europe 2 -- tahm som minule zachytil Clocks aj Viva...

Ako si sa dostala ku CP? :)
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…